Richtrovy boudy

Žijí tu s námi karpatští vlci. Tedy spíše jejich potomci

V Richtrových boudách najdete nejen fajn lidi, ale také čtyřčlennou smečku vlků. Alespoň tak jim většinou lidé říkají. Ve skutečnosti jsou to českoslovenští vlčáci, kteří se narodili jako potomci německých ovčáků a karpatských vlků.

vlci

V jedné smečce tu najdete tátu Ferrala, mámu Emmy a jejich
potomky Arrtíka a Anny

Seznamte se s nimi při společné procházce nebo během her
na horských loukách

Můžete se s nimi a jejich páníčky vydat třeba na pravidelné venčení, pozorování východu či západu slunce, sledovat jejich dovádění na loukách nebo krmení. Chodí převážně volně, bez vodítek. Milují totiž lidi. 
Pro děti i dospělé jsou opravdu velkou atrakcí.Není divu, že?

Pro děti i dospělé jsou opravdu velkou atrakcí.
Není divu, že?

Buddywolf ráno se SněžkouVlci v Rychtrovch boudch, 1Mrazivé ráno 6.1. ...Arrtík pózuje ...Vlci v Rychtrovch boudch, 12Smečka BUddywolf - Arrtac, Emmy, Anny a Ferral kdesi v KrkonošíchVlci v Rychtrovch boudch, 14Vlci v Rychtrovch boudch, 15Vlci v Rychtrovch boudch, 16Vlci v Rychtrovch boudch, 17Anny po operaci už pomalu zase začíná zdolávat kopce...Vlci v Rychtrovch boudch, 19Vlci v Rychtrovch boudch, 2Vlci v Rychtrovch boudch, 20Vlci v Rychtrovch boudch, 3Vlci v Rychtrovch boudch, 4Vlci v Rychtrovch boudch, 5Vlci v Rychtrovch boudch, 6Vlci v Rychtrovch boudch, 7Přes noc napadlo skoro 30 cm sněhuBuddywolf u Černé boudy